1-sze wiosenne Wietrzenie Szafy.

w kategorii: imprezy, krosno, nowości 2 Commented
Ósmego maja w krośnieńskim Gass Barze odbędzie się po raz pierwszy wiosenne wietrzenie szafy czyli akcja wymiany wiosenno-letniej garderoby zorganizowana przy współudziale klubu GassBar, skate shopu Respekt oraz kolektywu BadBass. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w sobotę (08.05.2010) w godzinach od 12.00 do 17.00.

Już niemal każde miasto ma swoje własne „swap-party”, które w ostatnich latach stało się „modnym trendem na kryzysowe czasy” oparte na prostej zasadzie: bezgotówkowej wymianie niepotrzebnych bądź nietrafionych ubrań, dodatków i akcesoriów: bransoletki, breloczki, buty, torebki, a nawet książki, gry i płyty. Każdy może przyjść i się „wystawić”, jednak wystawców prosimy o wcześniejsze e-mailowe zgłoszenie. Dla dzieci przygotujemy mały kącik do rysowania, by ich rodzice mogli spokojnie pooglądać asortyment. Po zakończeniu „wietrzenia szafy” odbędzie się impreza klubowa, podczas której zagrają chłopcy z BadBass i gościnnie zagra na melodice Julian Burger. Koszt wstepu na wieczorną imprezę to 3zł.

PLAN IMPREZY:
• 12.00 – 17.00 – „Szafobranie” w ogródku Gassbar (bezpłatne);
• 17.00 – 19.00 – Pokaz filmu o kulturze „reggae”: projektor wewnątrz pubu Gassbar;
• 20.00 – 3.00 – Impreza z DJ w klimacie reggae, dub, dancehall (wstęp 3 PLN): Badbass+Julian Burger; podczas imprezy zostaną rozlosowane płyty z twórczością Juliana Burgera (na podstawie biletów wstępu).

REGULAMIN:

1. Wystawiać mogą się osoby, które przyniosły minimum 5 sztuk odzieży, obuwia, biżuterii lub akcesoriów (paski, torebki, apaszki itp.) i które zgłosiły swoje uczestnictwo drogą e-mailową na adres: badbass@op.pl (w zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, przewidywaną liczbę rzeczy oraz telefon kontaktowy).
2. Uczestnicy deklarują, iż wystawiane rzeczy są w dobrym, niezniszczonym stanie (i czyste!!!). Są to zazwyczaj zakupy nietrafione, rzeczy, które już nam nie pasują albo po prostu się znudziły.
3. Uczestnicy sami decydują czy wymieniają produkty na inne czy przyjmują formę płatności w gotówce: można sprzedawać i zarabiać, można nic nie przynosić tylko kupować, można tylko patrzeć.
4. Uczestnicy zobowiązują się do „estetycznego” zadbania o ekspozycję produktów .
5. Wstęp na imprezę (a także możliwość wystawienia swoich rzeczy) jest bezpłatny, ponieważ ma ona charakter eksperymentalny.
6. Prosimy o zabranie swoich wieszaków, stojaków (stoły i przymierzalnię udostępnia Gass Bar) i innych gadżetów. Mile widziany poczęstunek we własnym zakresie.
7. Organizatorzy będą czuwać, ale NIE PONOSZĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI za ewentualne niemoralne zachowania tj. kradzieże i tym podobne.

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO 6 GO MAJA

PODOBNE ARTYKUŁY


2 Responses to “1-sze wiosenne Wietrzenie Szafy.”

  1. [...] wiosenne szafobranie w Krośnie. Po evencie imprezka – badbass i Julian Burger. Szczegóły na stronie Badbass.pl.  Maj 3rd, 2010  admin   No [...]

  2. [...] o godzinie 18 tej. Wstęp na koncert tylko dla osób pełnoletnich. Dzień później zapraszamy do Gassbaru na Szafobranie i imprezkę.Patronem medialnym obu imprez jest portal [...]

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Gabinet okulistyczny w Krakowie Wideofilmowanie wesel Krosno. Pokrowce samochodowe - sklep internetowy bagażniki dachowe - sklep internetowy