historia zatacza lolo (koło) :)

w kategorii: galerie - zdjęcia, imprezy, muzyka No Commented

Patrząc na obecne zaangażowanie i zapał naszych bedbejsowych chłopaków, widzę siebie (i znajomych) – mniej więcej w tym samym wieku, o tej samej porze i w podobnym mieście do naszego Krosna.

Wszystko co piękne powstaje z miłości, i tak samo stało się wtedy.  Od kiedy w 1997 roku po raz pierwszy zobaczyłem i oczywiście usłyszałem na żywo soundsystem ( był to nieśmiertelny Joint Venture z Xendziem Makenem , a miejscowość – Krotoszyn), w głowie zaświtało i parę lat później stało się! W kooperacji z Bulim i Guziem powstał lokalny sound. Przeciwności losy było o wiele więcej niż każdy z nas mógł się spodziewać, natomiast miłość (ówczesna) zwyciężyła wszystko. Z mega zajawki do reggae, dubu i dancehallu zaistniały na łódzkiej ziemi pierwsze tego typu imprezy. Wtedy problemem było praktycznie wszystko: od nastawienia właścicieli klubów do “nowości”, zorganizowanie nagłośnienia, miksera, decków (CD). Sporym utrudnieniem był także dostęp do muzyki – raz, że nie można było kupić płyt (a jak można było to pojawiał się kolejny problem – fundusze), dwa – z internetu też było ciężko coś ciekawego wyczesać. Pomimo nieprzychylnego losu – wszystko się udało zorganizować . Dlaczego? Bo chcieliśmy tego bardziej niż czegokolwiek innego, nie oczekiwaliśmy ani pieniędzy ani poklasku. I to było piękne.

I właśnie teraz, kiedy pierwsze imprezy mamy już za sobą – widzę ten sam zapał i “chcice”;) wśród chłopaków. Miliardy pomysłów, inicjatywa w działaniu – brawo!! I tak trzymać.

PODOBNE ARTYKUŁY


Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Gabinet okulistyczny w Krakowie Wideofilmowanie wesel Krosno. Pokrowce samochodowe - sklep internetowy bagażniki dachowe - sklep internetowy