Nuff respect!!

w kategorii: imprezy, krosno, muzyka 4 Commented
Na początku wielkie dzięki dla Wszystkich, którzy przyczynili się do “sukcesu” ostatniej imprezy (zdjęcia tutaj) w szczególności: dj-om (Kubie, Grześkowi i Markowi) za zajebistą selekcję muzyczną, Kiciowi i Chińczykowi za pomoc i użyczenie nagłośnienia (które po interwencji Chińczyka pozamiatało skutecznie parkiet), Szefowi klubu i oczywiście wszystkim ludziom, którzy przychodząc dali tym samym świadectwo (wiadomo jakie) :) .

Reasumując: wszyscy jesteśmy przeogromnie szczęśliwi i mile zaskoczeni, że hasło “więcej basu w Krośnie” jest teraz na naszych ustach. Wy nie zawiedliście nas, my także postaramy się nie zawieść Was. Wg informacji przekazanych przez Marcina (Żbika) w środku w decydującym momencie  była ponad setka osób. Możliwe że było nas więcej bo w końcu nikt nie liczył. Wiele osób pytało za co mają płacić, także kilka słów wyjaśnienia: my jesteśmy niezniszczalni i kochamy bawić się muzyką tak jak to robimy. Natomiast jest jeszcze sprzęt, który niestety mocno się zużywa – igła, laser fadery. Poza tym gramy głownie z winyli, których zakup to niekończąca się historia:) Także dziękuję wszystkim za zrozumienie no i wsparcie!

Wstępnie – następna impreza w tym temacie ma się odbyć w okolicach 26-27 listopada. Po wczorajszym smsie od Grześka (który poinformował mnie o zbliżającym się jungle-karate w krakowskich krzysztoforach), bardziej realna staje się data 26 listopada 27 listopada,czyli piątek.(dzięki za dorwanie chochlika:))

W zamysłach jest opcja na zrobienie imprezy w klimacie hiphop/funk/oldschool , którego mam na wosku pod dostatkiem:) Ale gdzie, kiedy i co – niewiadomo. Będziemy informować na bieżąco.

Zachęcam do podzielenia się wnioskami i wrażeniami z ostatniej imprezy.

PODOBNE ARTYKUŁY


4 Responses to “Nuff respect!!”

 1. grzesiek mówi:

  Paweł, chochlik ci się wkradł ;) 27 to jest piątek, a bibka w Krzyśkach jest w sobotę 28 Listopada :)

  tutaj link: http://www.reggaenet.pl/forum/read/9/1696406_28_11_2009_Krakow_CONGO_NATTY_aka_REBEL_MC_feat_TOP_CAT_Respecta_Kru_|_Jungle_Kingdom_Series.html

 2. pafcio mówi:

  sponio, dzięki – juz poprawione!

 3. palmowski mówi:

  wszystko spoko ale szkoda ze dołów nie da sie doinstalować – lokal i sasiedzi tego nie zniosą ;]

 4. pafcio mówi:

  co się nie da?:) ostatnio znieśli to i teraz też nie mają wyboru;) wszystko do ustalenia i załatwienia… padł nawet pomysł aby samemu zmontować soundsystem typowy pod ciężkie bejslajny:)

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Gabinet okulistyczny w Krakowie Wideofilmowanie wesel Krosno. Pokrowce samochodowe - sklep internetowy bagażniki dachowe - sklep internetowy