O NAS – KONTAKT

w kategorii: imprezy 3 Commented

Witamy na naszej stronie internetowej. Projekt Badbass powstał w wyniku spotkania na ziemi krośnieńskiej kilku mocno zajawionych na alternatywną muzykę osób. Każdy kocha inny rodzaj muzyki, ale wszyscy kochamy głębokie i tłuste basy. Na naszych imprezach (w zależności od zaplanowanego uderzenia w danym dniu) możecie usłyszeć istny przekrój bedbejsowego stylu od jamajskiego klimatu reggae,dancehall po połamane grube jungle i drum’n'bass aż po dubstep. W kręgu naszych zainteresowań jest także hip hop, funk i każde inne oldschoolowe brzmienie. Ostanio zajawka powiększyła się o wpływy bałkańskie czego owocem była 1 impreza BALKAN BEAT w Krośnie.
badbasstape

Jeżeli podobają ci się nasze imprezy, masz jakiś szatański pomysł, chcesz pogadać lub chcesz żebyśmy zagrali tam gdzie Ty chcesz pisz do nas na adres email:

badbass@op.pl

(możesz także kliknąć w naszą badbassową kasetkę). Obiecujemy, że żaden email nie przejdzie bez echa. Możecie także skorzystać z formularza kontaktowego :


3 Responses to “O NAS – KONTAKT”

  1. [...] o nas – kontakt [...]

  2. [...] o nas – kontakt [...]

  3. [...] O NAS – KONTAKT [...]

Gabinet okulistyczny w Krakowie Wideofilmowanie wesel Krosno. Pokrowce samochodowe - sklep internetowy bagażniki dachowe - sklep internetowy