Parkiet do wymiany – Krosno Badbass 13.11.2009 Gass Bar

w kategorii: imprezy, krosno, muzyka No Commented

Stało się! Piątek trzynastego chyba przejdzie do historii tego miasta. Cała impreza, ludzie, muzyka , (także bójka;)) była dla nas miłym zaskoczeniem. Niniejszym chcemy podziękować Wam za przybycie gdyż swoją obecnością daliście świadectwo, że w Krośnie jest miejsce na dobry bit, dobre basiwo i dobry i pozytywny klimat. Ekipa Badbass stanęła na wysokości zadania i dzięki Trollowi i Grześkowi z paczek popłynęło słodkie reggae okraszone zaczepnym dancehallem. Paf4io – ku uciesze części publiczności – zaserwował grube hiphopowe bity pomieszane z radosnym funkiem, a kilka oldschoolowych kawałków pomiażdżyło ludzi na parkiecie. Teraz wiemy, że lubicie -także będziemy grać tak a nie inaczej.

Dziękujemy oczywiście Kiciowi za udostępnienie nagłośnienia, portalowi Krosnocity.pl za umieszczenie banera na swojej stronie i oczywiście za fotoreportaż (który zapewne niedługo ujrzy światło dzienne).

Przepraszamy jednocześnie za muzyczne wtopy – winien był sprzęt (a czasem my), który chyba się zdeka przegrzał i przerywał (CD). Walka z gramofonem to kolejna historia – niestety zakaz wstępu na backstage nie odniósł zamierzonego skutku (napewno ograniczył ilość wycieczek w to miejsce) ale igła na gramofonie (nie laser:)) przeskakiwała o wiele częściej niż na wcześniejszej imprezie. Wszystko do poprawienia i naprawienia i obiecujemy, że będzie tylko lepiej.

Najbliższy termin bibki już wkrótce, ale gwiazdy mówią że najprawdopodobniej będzie to 27 listopad. Wszystkiego dowiecie się z plakatów – wkrótce.

Reasumując: wszyscy są zadowoleni i kolejna impreza zakończona 200 procentowym sukcesem!! Aha i wszystko potwierdzone – sylwester w Gassbarze przy dźwiękach bedbejsowych jak najbardziej aktualny – wstęp 25 zł. Płacimy tylko za salę i nagłośnienie – alkohol i jedzenie można samu sobie wziąć, można oczywiście kupić na miejscu. Więcej info wkrótce – ale bardzo prosimy o zgłaszanie chęci na email (kontakt w lewym rogu).

Galeria z ostatniej imprezy w Gass Barze – tutaj.

impreza_krosno

PODOBNE ARTYKUŁY


Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Gabinet okulistyczny w Krakowie Wideofilmowanie wesel Krosno. Pokrowce samochodowe - sklep internetowy bagażniki dachowe - sklep internetowy