Szkoła dla Skejtów – po raz drugi!

w kategorii: badbass poleca, krosno No Commented

Podążając za sukcesem pierwszej edycji – Event Park organizuje już niebawem drugą edycję kursu. Zasady, miejsce i cała reszta analogiczna jak ostatnio. I tradycyjnie słowo od autora:

“Odkąd w Krośnie stanął profesjonalny skatepark zainteresowanie sportami, które można tam uprawiać ogromnie wzrosło, a zwłaszcza tyczy się to jazdy na deskorolce. Od 2 lat odbywają się tam duże zawody deskorolkowe, a młodzi krośnianie radzą sobie w nich coraz lepiej, co bez wątpienia jest zasługą tego miejsca. Przybywa także najmłodszych pasjonatów tego sportu, dlatego zdając sobie sprawę z trudności, jakie sprawia ta dyscyplina zwłaszcza na początku, postanowiliśmy ruszyć z pierwszym na Podkarpaciu i jednym z pierwszych w Polsce kursem jazdy na deskorolce dla początkujących. W czasie 5 spotkań młodzi adepci skateboardingu poznają m.in.: historię tej dyscypliny, budowę sprzętu, techniki jazdy, zasady bezpieczeństwa, najczęstsze błędy oraz zdobędą wiedzę czym tak na prawdę jest jazda na deskorolce. Spotkania urozmaicą m.in: mini zawody, video coaching i projekcja filmów. Zajęcia prowadzą doświadczeni skaterzy z wieloletnim stażem jazdy na deskorolce i pracy z dziećmi i młodzieżą.
Miejsce i data: skatepark w Krośnie (obok basenu na ul. Wojska Polskiego), 24-30 sierpnia (5 spotkań);
Wszelkie informacje i zapisy na kurs w sklepie Respekt Skate Shop
oraz pod nr 609 116 346.
Zapraszają Event Park i Zespół Krytych Pływalni.”

Dodam, że pierwsza edycja kursu cieszyła się sporym zainteresowaniem i w pełni się udała. Na kurs uczęszczały dzieciaki w wieku 8-10 lat, chłopcy i dziewczynki.

PODOBNE ARTYKUŁY


Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Gabinet okulistyczny w Krakowie Wideofilmowanie wesel Krosno. Pokrowce samochodowe - sklep internetowy bagażniki dachowe - sklep internetowy