Winylowisko/wietrzenie szafy.

w kategorii: muzyka No Commented

20 października zapraszam do Pubu Parkowa 7 na imprezę składającą się z dwóch części (WSTĘP NA OBIE CZĘŚCI JEST DARMOWY):

1. JESIENNE WIETRZENIE SZAFY OD 11 DO 17.

Spotkanie jest drugim podejściem do tematu, który próbowałem wdrożyć w byłym Gass Barze (klik)  i dlatego nie ma sensu rozpisywać się więcej ponad to co zostało już napisane, zatem cytuję:

“Już niemal każde miasto ma swoje własne „swap-party”, które w ostatnich latach stało się „modnym trendem na kryzysowe czasy” oparte na prostej zasadzie: bezgotówkowej wymianie niepotrzebnych bądź nietrafionych ubrań, dodatków i akcesoriów: bransoletki, breloczki, buty, torebki, a nawet książki, gry i płyty. Każdy może przyjść i się „wystawić”, jednak wystawców prosimy o wcześniejsze e-mailowe zgłoszenie (zgłoszenia na email badbass@op.pl).”


Reasumując: “wietrzenie szafy” ma być okazją do wymiany ciuchów i innych rzeczy (czasem sprzedaży za ustalone z klientem kwoty), poznania ciekawych i barwnych postaci naszego miasta, napicia się kawy, porozmawiania a wszystko to przy chillout’owej muzyce z winyla.

WIETRZENIE SZAFY odbędzie się pod warunkiem zgłoszenia się minimum 5 osób!!!!! Na zgłoszenia czekamy do czwartku (18.10.2012) włącznie.


Poniżej krótki regulamin spotkania.


REGULAMIN:

1. Wystawiać mogą się osoby, które przyniosły minimum 5 sztuk odzieży, obuwia, biżuterii lub akcesoriów (paski, torebki, apaszki itp.) i które zgłosiły swoje uczestnictwo drogą e-mailową na adres: badbass@op.pl (w zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, przewidywaną liczbę rzeczy oraz telefon kontaktowy).
2. Uczestnicy deklarują, iż wystawiane rzeczy są w dobrym, niezniszczonym stanie (i czyste!!!). Są to zazwyczaj zakupy nietrafione, rzeczy, które już nam nie pasują albo po prostu się znudziły.
3. Uczestnicy sami decydują czy wymieniają produkty na inne czy przyjmują formę płatności w gotówce: można sprzedawać i zarabiać, można nic nie przynosić tylko kupować, można tylko patrzeć.
4. Uczestnicy zobowiązują się do „estetycznego” zadbania o ekspozycję produktów .
5. Wstęp na imprezę (a także możliwość wystawienia swoich rzeczy) jest bezpłatny, ponieważ ma ona charakter eksperymentalny.
6. Prosimy o zabranie swoich wieszaków, stojaków (stoły i przymierzalnię udostępnia Parkowa 7) i innych gadżetów.
7. Organizatorzy będą czuwać, ale NIE PONOSZĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI za ewentualne niemoralne zachowania tj. kradzieże i tym podobne.

8. Wystawione rzeczy powinny mieć charakter unikatowy, niepowtarzalny – nie robimy z wydarzenia drugiej “targowicy”.

2. WINYLOVE #5 – CZYLI SŁUCHOWISKO WINYLOWE POLSKICH PRZEBOJÓW – od 20 do 2.


Klasyczne już słuchowisko WINYLOVE- tym razem postanowiliśmy uwzględnić prośby naszych słuchaczy i to spotkanie będzie poświęcone muzyce polskiej, także zapraszamy serdecznie do Parkowej 7 na wspólne słuchanie polskich przebojów. Mile widziane osoby z własnymi czarnymi krążkami :)


WYDARZENIE NA FACEBOOK: https://www.facebook.com/events/162943387163015/


PODOBNE ARTYKUŁY

  • brak podobnych artów

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Gabinet okulistyczny w Krakowie Wideofilmowanie wesel Krosno. Pokrowce samochodowe - sklep internetowy bagażniki dachowe - sklep internetowy